Slide toggle

Pozdravljeni!

Sem multitalentirana ustvarjalka, umetnica, vokalistka in navdušenka nad digitalno tehnologijo.

Imaš vprašanje?

info@ajvie.eu

A ne tisto, ki nastane zaradi minljivosti Življenja, temveč žalost kot globok občutek, ko joče tvoja duša, kadar jo boli.

Tisti tip žalost, ki se bori z jezo in razočaranjem. Brez obupa, saj ima ta žalost kanček upanja, ki pa je, nerealno.

Žalost, zaradi spoznanj, kadar prekomerno analiziraš in seciraš.

Sprejmeš žalostno bolečino in jo oviješ v vato, saj veš, da jo bo čas odzibal..

Do takrat pa bo skelelo in bolelo. Ampak enkrat… enkrat bo lažje.

One thought on “#razbijamsivo : žalost

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *